В Ужгороді в параді наречених прийняли участь 60 красуньНашим кореспондентам вдалось поспілкуватися з нашими яскравими красунями, а не тільки поспостерігати за їх вражаючим дефіле. Свою мотивацію до участі в даному заході красуні пояснюють тим, що наразі в країні достатньо складний період, але це не є приводом здаватись. Потрібно самим створювати свій гарний настрій і робити кожен день щасливим, а допомагає їм в цьому доставка квітів в Ужгороді.

До речі, цей парад проводиться з 2008 року і вже став традиційним для міста. Найбільше наречених приймало участь в 2010 році – 180 красунь. Програма заходу змінюється кожного року, але незмінною залишається благодійна її частина – танок нареченої. Всі бажаючі потанцювати з дівчатами справжній весільний танок, платять за це гроші, в подальшому ці кошти направляються на потреби дітей, що позбавлені батьківської опіки. Ця акція дає змогу багатьом дітям відчути турботу і підтримку в такі нелегкі часи.

В цьому році до організації свята підключились і волонтери громадського руху підтримки закарпатських військових. Вони придумали і приготували розкішне весільне меню за всіма традиціями Закарпаття, яким пригощали всіх гостей заходу. Кошти, виручені з продажу напоїв і наїдків, будуть спрямовані на потреби військових та на лікування юної жительки Ужгорода Каті Лісовець, яка тримає боротьбу з тяжким онкозахворюванням.

Треба відмітити, що парад наречених – це багатогранне свято, що включає в себе різні аспекти, окрім показу суконь і танцю. Це справжня соціальна акція, а також виставка різноманітних досягнень і обмін набутим досвідом роботи для всіх тих, хто працює в весільній індустрії. Це яскраве свято, влаштоване як для містян, так і для туристів, які щороку приїздять влітку для прогулянок Ужгородом і можуть стати учасниками такої феєрії.

Традиційно парад наречених проводять у дні, коли відмічається державне свято День Конституції, а також дуже знакове свято – День молоді. Хто, як не молодь, щороку закохується і створює нові сім’ї і цей захід спрямований на те, щоб заохотити їх до створення святкового настрою для себе і для оточуючих. Також представлена сучасна весільна мода і останні тенденції від ведучих дизайнерів міста і країни. А ще ця багатогранна подія є справжнім благодійним заходом. Однією з основних ідей її з початку подій на Сході країни стала допомога воїнам, а також збір коштів на реабілітацію. А ще допомога в лікуванні тим, хто її потребує.

Організаторами свята виступили і цього разу відомі в місті меценати і відомі політичні діячі, при сприянні Закарпатської ОГА і Ужгородської міської ради.

Источник: 

http://news2000.org.ua/

Добавлено:

13.07.17 - 22:06

Рейтинг: