Старі картини все більш популярніНе є секретом ні для кого той факт, що в усі часи люди намагались створити у своєму домі затишок і особливу атмосферу саме за допомогою живопису. І сьогодні старі картини стають все більш популярними серед справжніх поціновувачів старовинного живопису. Предмети старовини мають властивість заворожувати, так як в них скрита від сторонніх очей особлива енергетика, що відкривається лише тим, хто може оцінити справжню цінність цих творінь.

Антикварний салон «Візантія» - один із небагатьох, що пропонує до вибору справжні скарби світу живопису. В салоні представлені роботи українських художників 19 століття, що творили в ту пору, коли Україна була частиною Російської імперії. В кожному з них творів живе частинка української самобутності і культури, яка представлена перлинами українського живопису майстрів до початку 20 століття, а також роботами художників, які творили у радянську епоху.

Крім того, всі бажаючі можуть придбати ілюстрації та гравюри майстрів західно-європейської школи, а також цінні роботи російських художників. Чи потрібно казати про те, що всі ці речі є дійсно безцінними і свого часу їх автори зажили слави і писали свої картини для найкращих родових палаців.

Сьогодні цінність антикварного живопису тільки росте, і покупка таких робіт є найкращим вкладенням статків для збереження капіталу. Якщо ви хочете передати своїм нащадкам по-справжньому цінний скарб, то такі лоти, як рукописна книга і першодруки відомих майстрів стануть найкращим його збереженням.

Звідки взялась ця «мода» на живопис і предмети старовини, де папір виступає основою для виробу? Перш за все, мода нікуди і не відходила, і багато українських сімей бережно зберігали роботи іменитих майстрів протягом того часу, коли за радянської влади насаджувались принципи рівності і колекціонування предметів мистецтва вважалось міщанством.

Сьогодні нащадки тих, хто в ті часи зберіг свої колекції, володіють безцінним скарбом. Якщо ви теж хочете залишити своїм майбутнім поколінням справжнє багатство, вже зараз звертайтесь до антикварного салону «Візантія» на http://bizantart.com.ua/category/zhivopis, де висококваліфіковані спеціалісти допоможуть вам обрати предмети живопису за вашим смаком.

Якщо вашим вибором стане старовинні книги, то екслібриси підтвердять їх оригінальність, в нашому асортименті є рідкісні екземпляри з приватних старовинних колекцій. На кожен лот, що представлений у нас, була проведена атрибуція, і є документально засвідчене підтвердження оригіналу.

Источник: 

http://news2000.org.ua/

Добавлено:

21.04.17 - 14:05

Рейтинг: