Чемпіони за порушеннями - водії львівських маршрутокЯк заявив командир батальйону львівської патрульної поліції Андрій Пушкар, за кількістю порушень правил дорожнього руху чемпіонами є водії маршруток. Не дивлячись на те, що спочатку поліція досить лояльно ставилася до порушень, обмежуючись словесним навіюванням, водії не реагували на таку форму роз'яснювальної роботи, тому поліція почала складати протоколи про порушення з виплатою штрафу.

Так як порушників зупиняли за фактом порушень, то це викликало цілком обґрунтовані протести пасажирів, яким потрібно було чекати деякий час, за яке складався протокол. За словами Андрія Пушкаря, найбільш частими порушеннями є відсутність поворотів при маневрі, проїзд на червоне світло і довільні зупинки, часто в недозволених місцях. Такі раптові маневри стають несподіванкою для водіїв іншого транспорту, звідси і зіткнення, не завжди сильні, але для деяких автомобілів доводиться викликати евакуатор у Львові.

Журналісти, для яких був організований спеціальний брифінг на тему організації дорожнього руху в місті, поцікавилися, чому водіїв не можна штрафувати на кінцевій, адже це може зняти проблеми зі скаргами пасажирів. На це т.в.о. заступника начальника львівського УПП Максим Підболячний відповів, що патрульні закріплені за квадратами, і їхати на інший кінець міста для складання протоколу, значить залишити квадрат без патрулювання. Присутній на брифінгу голова ГО «За якісний транспорт» Святослав Товстига дав своє розуміння ситуації, що склалася. За його словами, в переважній більшості водіями маршруток працюють приїжджі, які працюють по 15-18 годин на добу. Тому вони працюють на маршрутах не більше півроку, а потім знаходять більш високооплачувану роботу. Адже зарплата у водіїв маршруток одна з найменших серед транспортників. Крім того, більше 40% маршрутних автобусів не проходять техогляд, тому вони і намагаються якомога швидше виїхати від поліцейських.

За словами Максима Підболячного, Управління патрульної поліції почала процес залучення до адміністративної відповідальності чиновників п'яти райадміністрацій Львова через незадовільний стан міських доріг. У відповідь керівництво райадмінітрацій подала на патрульних поліцейських до суду. А поки влада і поліція з'ясовують стосунки в суді, дороги у Львові вимагають докорінної реконструкції, тому що не ремонтувалися вже кілька десятиліть.

Источник: 

http://news2000.org.ua/

Добавлено:

23.08.16 - 13:29

Рейтинг: