СБУ припинило нелегальні пасажирські перевезення за маршрутом «ЛНР»-ОдесаЗамість того, щоб організувати регулярні пасажирські перевезення по Україні, харківські бізнесмени організували нелегальний пасажирський маршрут з Луганська в Одесу. Те, що маршрут починається на тимчасово окупованій території, їх абсолютно не хвилювало. Для того, щоб уникнути проїзду через лінію розмежування, маршрут пролягав через непідконтрольні Україні пункти пропуску на російсько-українському кордоні.

Крім усього, перевізники платили «податки» в бюджет «ЛНР». Співробітники СБУ викрили цю злочинну схему і провели затримання організатора маршруту, бізнесмена з харківської області і ще трьох учасників злочинної групи, які і здійснювали ці перевезення. Під час проведення обшуків співробітники служби безпеки вилучили схеми руху автобуса, яку «спритні» ділки погодили з т.зв. «Міністерством транспорту ЛНР, печатки фірм, зареєстрованих в« фейковий республіці », свідоцтва платників податків «ЛНР»і навіть спеціальні посадочні талони.

Згідно КК України членам злочинного угруповання оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 332, ч.3. Напевно саме таким рейсом до Одеси прибили двоє чоловіків, які влаштували дебош в районі «Аркадії», вступивши в конфлікт з відпочиваючими. Під час конфлікту приїжджі вигукували, що воювали за «ДНР», вбивали, і будуть вбивати українців. Викликаний поліцейський патруль затримав чоловіків. При огляді у них виявилися паспорти громадян РФ, а у одного виявився також і диплом про вищу освіту, виданий в «ДНР». Уточнивши причини конфлікту і виявивши документи громадян іноземної держави, поліція передала затриманих і їх документи співробітникам одеського СБУ.

Тисячі людей приїжджають до Одеси відпочити, отримати заряд бадьорості і здоров'я, назавжди запам'ятати цю «Перлину біля моря». І дуже шкода, що деякі бізнесмени, для яких гроші застеляють все на світі, привозять в це південне місто подібних «туристів», для яких подібні поїздки закінчуються практично однаково - знайомством з одеською поліцією і співробітниками СБУ, які їх познайомлять з відповідними статтями Кримінального кодексу України. А там з такими характерними особистостями розмова коротка. І це природньо, враховуючи сьогоднішні реалії.

Ситуацію може поліпшити лише поліпшення паспортного контролю, особливо з боку прикордонних територій, звідки і потрапляють до наших мирних міст такі герої. А нам лишається не тільки сподіватися на поліпшення ситуації, а й будь якій суперечній ситуації звертатися до відповідних установ.

Источник: 

http://news2000.org.ua/

Добавлено:

6.08.16 - 12:10

Рейтинг: