Прибирання картоплі за допомогою міні сільгосптехнікиПосадка і прибирання картоплі, процес дуже трудомістким, забирає багато сил і часу.Картоплекопач для мотоблока

На даний момент існує велика кількість різноманітних картоплекопачів. Вони відрізняються за принципом дії і приводом.

Головним помічником у вирішенні численних завдань в саду і на ділянці стає мотоблок або мінітрактор. З них потрібен саме вам, залежить від площі оброблюваної території і обсягу робіт. З такими машинами будь-які маніпуляції стають значно легше. Наприклад, https://motokosmos.com.ua/mototraktora, мотоблок доцільно купувати навіть для невеликих господарств і городів, адже це прекрасна можливість відмовитися від ручної праці.

Основні види це вібраційні і транспортерні. Залежно який у вас мотоблок, буде відрізняться і принцип приводу. На мотоблоки з повітряним охолодженням, в основному, встановлюються Картоплекопалки з приводом від вала відбору потужності, а на мотоблоки з водяним - з ремінним приводом.Картоплекопалки для мототракторов

До мототракторам ви можете застосовувати спеціальні Картоплекопалки, створені саме для мототракторов або встановити навісне від важкого мотоблока з водяним охолодженням. До слова, до мототракторам, підходить практично все навісне обладнання, яке ставиться на важкі мотоблоки. Мототрактор можна агрегатувати як транспортерної так і вібраційне картоплекопач з ремінним приводом.

Картоплекопалки для мінітракторів

Потужність міні-трактора, істотно перевершує потужність мототрактора і тим більше мотоблока, це дає можливість, встановити на міні трактор Картоплекопач 2-х рядную.Для міні-тракторів також існує велика кількість різних копалок: вібраційні, транспортерні, з активним ножем, з приводом від карданного валу і т.д.

Придбання минитрактора актуально для фермерських угідь. Вдалим рішенням стане трактор з кабіною, https://motokosmos.com.ua/minitraktor_foton_ft354hxc_s_kabinoy ,що дозволяє працювати при будь-якій погоді.

Купити мотоблок і мінітрактор, картоплесаджалку і сівалку для часнику, і іншу садово-аграрну техніку за вигідними цінами можна в інтернет-магазині «Мотокосмос». Купуючи будь-яку навішення у нас, ви отримуєте гарантію якості, а не переплачуєте за посередників, обладнання поставляється до вас на пряму зі складу заводу виробника.