Борг у Швидко гроші загрози і наслідкиСьогодні у великій конкуренції між собою мікрофінансові організації пропонують найкращі умови. Пропонуються найпростіші методи отримання мікропозик онлайн. Умови взяття кредиту вкрай прості і тільки самому злісному позичальникові відмовляється в отриманні невеликого позики.

Але як показує практика, у таких організацій як «Швидко гроші» високі відсотки видачі кредитів. Комісія доходить до 1 - 1,5% день. Якщо ви взяли кредит 3000 гривень, то в кінці місяця доведеться повернути 3900 -4350 гривень. При підписанні договору повернення кредиту протягом місяця, сума виростає ще більше. Перш, ніж взяти у них в кредит, слід все ретельно обміркувати, наскільки ви вирішите свою фінансову ситуацію до взяття позики, а не погіршить її. Радимо у таких випадках звертатися до юристів по кредитам https://golovko.com.ua/yurist-i-advokat-po-kreditam-v-kieve-i-po-ukraine

Але що робити, якщо ви вже взяли гроші у «ШвидкоГроші»? Вам починають дзвонити, мовляв, не віддасте борг, то право на вимоги передадуть колекторам і з вас будуть вибивати гроші або передадуть справу до суду, посадять і т.д. Насправді, вас не посадять, оскільки не мають на це право. Судова практика стягнення боргів в Україні неефективна. Це довго і невигідно ні МФО, ні факторингової компанії.

Швидко гроші колектори: що робити, якщо дзвонять і погрожують?

Почнемо з того, колекторів в Україні немає. Себе так називають факторингові компанії, що спеціалізуються на стягненні боргів. У них такі ж повноваження, як і у банку або МФО, просто у вас, можливо, змінився кредитор.

Таку приватну фірму може відкрити будь-який підприємець. Їх дії регулюються валютною ліцензією. У «ШвидкоГроші» за мінімальну суму викуповуються борги проблемних позичальників. Правовідносини між МФО і колектором регулюються договором переуступки права стягнення боргів. Часто буває, що МФО не передало права по стягненню боргів, а просто вирішують питання з мікрофінансової організацією в усній формі. У цьому випадку, у них, згідно із законом, немає прав стягнення боргів.

Швидко гроші дзвонять колектори

Якщо вам дзвонить і загрожує представник колекторської компанії судами, фізичною розправою, мобільною групою, тоді спокійно попросите їх розмовляти ввічливіше, натякаючи на те, що йде запис дзвінка і вони порушують Закон. Коли з вами почали більш спокійно розмовляти запитаєте наступну інформацію:

Як звуть представника, який проводить з вами бесіду, посаду, назву компанії, юридичну адресу.

Чи є у них договір про переуступку права стягнення боргу від МФО Швидко гроші, номер договору. Всі дані записуйте, ще краще ведіть запис дзвінка на диктофон.

Далі припиняйте розмову, повідомивши, що при повторному дзвінку повідомте в правоохоронні органи.

Як не платити швидко гроші?

Чим реально може загрожувати заборгованість МФО? Розбереться суд, але борг все-таки доведеться повернути. Якщо грошей у вас немає, то можуть описати частина майна. Але пам'ятайте, згідно із законом, крім взятої суми, ви маєте право повернути лише гроші, що перевищує взятий борг в 3 рази. Якщо ви брали в борг 3000 гривень, то максимальна сума, яку ви повинні повернути - це 12 тисяч гривень, але не 30-40 гривень, як вам можуть повідомити колектори через рік.

Швидко гроші дзвонять колектори і загрожують

Колектори, як і будь-яка інша організація, зобов'язані вас тільки попереджати про заборгованість, нагадувати про чинному договорі. Кримінальної відповідальності за несплату позик в Україні немає. Але Швидко Гроши не можуть погрожувати. Кримінальна відповідальність не може бути застосована по відношенню до вас, в разі повідомлення недостовірних даних про себе.

Якщо в якості телефонних дзвінків, листів, повідомлень вам надходять погрози здоров'ю вам і вашим близьким людям, то можете МФО «ШвидкоГроші» або колекторів попередити про відповідальність і заяві в поліцію і прокуратуру.

Навіть якщо ви не сплатите борг, то мобільна група до вас, швидше за все, не приїде. У разі, якщо виклик станеться, то вони тільки скромно постоять у двері і назад поїдуть. Якщо навіть питання про про опис майна і буде стояти в разі відсутності грошей у вас, то це можна зробити тільки за рішенням суду. Решта дії кваліфікуються як самоуправство, що карається законом.

Швидко гроші прострочення

Якщо у вас виникло прострочення, але якийсь резерв грошей є, домовляйтеся з МФО. Якщо грошей немає, платити нічим, чекайте рішення суду. Без вашої присутності проводити судове засідання не можуть. Вас обов'язково повинні проінформувати суд про явку. Якщо вам показують рішення суду самі колектори, то це маніпуляція, а сам документ липовий. Це лише ще один прийом впливу на психіку позичальника.