Як вибрати ультрафіолетовий друк у ЛьвовіУльтрафіолетовий друк названий так завдяки тому, що в процесі застосовується ультрафіолет. Через його вплив чорнило, що використовується, миттєво твердне та полімеризується на матеріалі основи, на яку наноситься малюнок. Таким чином зображення можна наносити на будь-яку поверхню. Адже чорнило не всотується в матеріал, а залишається на його поверхні, зображення виходить яскравим і доволі насиченим.

На якій поверхні можна застосовувати ультрафіолетовий друк?

Устаткування для такого процесу дозволяє друкувати широкоформатно й трафаретно. Сучасні ультрафіолетові технології дають можливість робити це не лише на гнучких, але й на твердих поверхнях.

Ультрафіолетовий друк застосовують на таких поверхнях як акрилове та органічне скло, дзеркало, дерево, полотно, пенокартон, різні види пластику, алюміній, вініл і сітка, шкіра, ковролін, текстиль, шовк, постерний папір і шпалери, кераміка та багатьох інших. Завдяки тому, що такий вид друку можна здійснювати на різноманітних матеріалах (в тому числі й на структурних поверхнях), готові вироби можна використовувати в інтер'єрі та екстер’єрі приміщень.

Глянцеві поверхні перед нанесенням обробляють спеціальним розчином, який скріплює чорнило з матеріалом. Ультрафіолетове чорнило дуже стійке до впливів навколишнього середовища. Також воно не вигоряє на сонці та не розчиняється у воді й розчиннику. Такий вид друку вважається екологічно безпечним. Цей факт дозволяє використовувати спеціальні чорнила навіть на товарах з підвищеними санітарними вимогами.

Щоб нанести зображення методом УФ-друку на склі, потрібно врахувати декілька нюансів. Для захисту зображення від стирання малюнок наноситься на зворотну сторону скла. Після цього варто покрити скло зі зворотного боку білою емаллю або на нього наклеїти білу плівку. Нанесений таким чином малюнок не вигорає, не стирається та не боїться вологи.

Чи доступна така технологія в Україні?

Ви можете легко замовити ультрафіолетовий друк у Львові та багатьох інших містах. Це одна з наймолодших технологій, які використовуються в рекламному та поліграфічному бізнесі. Вперше струменевий принтер, який здійснив друк ультрафіолетовими фарбами, з'явився лише в 2000 році. Після цього технологія такого друку активно розвивалася, і на станом на сьогодні вона має ряд вагомих переваг перед традиційними варіантами.

Під впливом ультрафіолетових ламп на основі діодів, вбудованих в ультрафіолетовий принтер, чорнило миттєво застигає, утворюючи міцну полімерну плівку на поверхні. Відсутність часу на висихання фарби дозволяє здійснювати терміновий друк. При цьому вартість на таку послугу у Львові не перевищує вартість шовкографії, а коли потрібні невеликі тиражі, виявляється більш вигідною для замовника. Фарби, нанесені ультрафіолетової печаткою з часом не тьмяніють, а якість зображення можна порівняти з фотографічним.

Ультрафіолетовий друк має безліч застосувань, це в першу чергу друк на сувенірах і рекламній продукції. Друк на дереві дозволяє домогтися унікальної фактури зістареного дуба чи іншої цінної породи. За необхідності шляхом декількох проходів УФ-принтера можливо здійснювати різнорівневий друк, отримуючи рельєфні елементи.

Ультрафіолетовий друк відкриває нові можливості в рекламному бізнесі. Також це безмежні перспективи для дизайнерів інтер'єрів: друк на склі, дереві, МДФ і ДСП, на компонентах корпусних меблів, друк по керамічній плитці, імітація вітражів, створення ексклюзивних елементів декору – все, що підкаже творча фантазія.

Можливість друку білими кольорами при використання прозорих або кольорових носіїв, конструкцій із підсвічуванням і білої заливки – все це допоможе вам вирішити завдання, які раніше здавалися нездійсненними.