Оптовий продаж шкільної форми від вітчизняного виробникаПокупці вже випробували пропоновані дешеві імпортні товари і зробили свій висновок. Тому і звернули свої погляди на вироби, вироблені в Україні. За вартістю вони трохи дорожче азіатських, але володіють гарною якістю. Для своїх дітей батьки не шкодують грошей, тим більше, що шкільна форма купується мінімум на 1 рік. Продаж дитячих іграшок та одягу швидко окупається спосіб вкладення коштів.

Інтернет-магазин TIMBO запрошує до співпраці оптових покупців: юридичних осіб, підприємців та підприємливих людей. Всім категоріям покупців пропонуються вигідні умови: зручна система оплати і доставка товару обраним перевізником в будь-яку точку країни. Оптовий продаж шкільної форми має ще одну перевагу: можливість знизити вартість всього замовлення в цілому.

Шкільна форма оптом від виробника в Україні

Які переваги отримує оптовик, набуваючи шкільну форму оптом від виробника в Україні?

В інтернет-магазині TIMBO поруч з товаром вказані роздрібні ціни. Купуючи понад 5 одиниць виробів роздрібні ціни замінюються на оптові. Уточнити точно, наскільки буде нижче ціна, необхідно у менеджера, зателефонувавши за телефонами або зв'язавшись за електронною адресою. Вся інформація (номер телефону, e-mail) викладена на сайті.

Якщо замовлення невелике, то менеджер швидко збере всі дані про наявність товару на складі. У разі якщо клієнт оплачує до 13-00, то в той же день кур'єр доставляє сформовану посилку в офісі перевізника. І на наступний день (або через 2 дні, якщо відправляти у віддалені куточки) клієнт вже зможе забрати своє замовлення і почати торгівлю.

А якщо замовлення великий, то менеджеру знадобитися 1-2 дня, щоб організувати відправку. Спочатку потрібно за списками перевірити наявність необхідних моделей і розмірів. Потім передати замовлення на склад, де робітники почнуть комплектацію. Переконавшись, що все відповідає вимогам покупця, посилка відправляється в офіс перевізника. Процес доставки скорочується, якщо замовник проживає в м Харків. Покупець сам може приїхати за товаром або домовитися про кур'єрській доставці за адресою проживання або розташування свого підприємства.

При великому замовленні (на суму понад 5000 грн) оптовий покупець отримає додатковий бонус - ще знижки від оптової ціни. Замовлення понад 5000 грн. - знижка 3%, перевищує 10 000 грн. - 5%, набрали товару на 20 000 грн - отримаєте 10% -ву знижку.

Шкільна форма оптом в Україні: широкий асортимент та доступні ціни

Задовольнити клієнта дуже складно, але і в цьому питанні оптовому покупцеві допоможе інтернет-магазин TIMBO. Оптовими ціни стають при покупці 5 одиниць виробів. Підприємець має можливість розширити свій асортимент, набуваючи різні моделі: кому-то знадобитися просторе політиці, хтось любитель пасків і моделей з відрізною талією. Різноманітний крій, цікава кольорова гамма, оригінальні аксесуари - всім цим відрізняються вироби українського виробника TIMBO.

Слід також звернути увагу на матеріал виготовлення. Пропонується одяг для носіння в холодну пору року і в міжсезоння. На вибір покупцеві вироби, пошиті з вовняних, напіввовняних, лляних і бавовняних тканин.